Kdo je Lukáš Hrdina?

Krásný den,

jmenuji se Lukáš Hrdina a jsem realitním makléřem a poradcem.

Pomáhám lidem zjednodušovat život při prodeji jejich nemovitosti, aby bez starostí a námahy prodali rychle, bezpečně a z co největším ziskem.​

Lukáš Hrdina
5
let v oboru
56
dokončených prodejů
57 mil.
korun klientů

Za dobu, kterou jsem v oboru, jsem mimo jiné přišel na to, že nejvíce prodaných nemovitosti je v počátku nabízení. Ve chvíli, kdy je nabídka bytu, domu či pozemku na trhu nová a pro zájemce NEOKOUKANÁ.

Proto je velmi důležité tuto dobu MAXIMÁLNĚ využít a omezit chyby na minimum. Vzhledem k tomu, že při prodeji nemovitosti je každá chyba DRAZE vykoupena, rozhodl jsem se napsat ebook, kde se dočtete o 5 nejčastějších chybách, které dělají prodávající ale mnohdy i realitní makléři! Tyto chyby rapidně snižují zájem o nabízenou nemovitost.

Tento ebook jsem nazval "Vytvořte z Vaší nabídky MAGNET na zájemce" a stáhnout si ho můžete právě teď.

Dnes je jiná doba než v roce 2008, kdy se nemovitosti prodávaly téměř samy. Tenkrát poptávka výrazně převyšovala ​nabídky a z vyprávění kolegů vím, že jste zájemce vyhodili dveřmi a on se vrátil oknem, že chce stejně koupit. :)

Dnes musí být nabídka velmi zajímavá a atraktivní, aby si našla svého zájemce. Proto je velmi důležité nejenom nedělat chyby, ale sledovat i moderní techniky prodeje, jako je optimalizace inzerátu, aby byl dohledatelný na čelních příčkách ve vyhledávačích, propagace na sociálních sítích​ nebo video.

Vzhledem k tomu, že YouTube je úzce spjatý právě s Googlem, tak právě videoprohlídka je velmi účinný nástroj, jak dostat nabídku na první místo.

Díky těmto technikám mám tyto výsledky:

Jak dlouho mi trvá najít zájemce u nabízených nemovitostí?​

23 % do 14 dní
26 % do 1 měsíce
40 % do 3 měsíců
11 % do 1 roku

​1. internetová realitní televize

Protože video je poslední dobou in a protože vám chci být stále blíž a zjednodušovat tak život při prodeji nemovitosti vám všem, založil jsem 1. internetovou realitní televizi.

Lukáš Hrdina Real TV

Jednoduše z pohodlí svého obýváku si můžete pouštět návody krok po kroku, které vás provedou různými záludnostmi, které nám přináší realitní svět při prodeji nemovitosti.

Chcete být první, kdo pokaždé uvidí nové video?

Co napsali klienti Lukáši Hrdinovi?

Váš přístup k práci nás přesvědčil, že není všechno „shnilé“ v tomto státě, ale že jsou i firmy a lidé, kterým lze věřit.Přeji Vám hodně štěstí a dalších úspěchů.

Radmila Bielčiková  
Dolní Dobrouč

Ještě jednou děkuji za spolupráci, viděla jsem, že jste zodpovědný a pečlivý. Přeji Vám příjemnou spolupráci s dalšími klienty.

Danuše Studená  
Lanškroun

Děkuji za přání a přeji Vám i Vaší rodině všechno nejlepší nejen do nového roku a ještě jednou moc děkuji za příjemnou spolupráci při koupi nemovitosti.

Martin Bubák
Praha 9